O O O O O O

Partneři Festivalu her a hraček pro malé i velké

Partneři

Dům dětí mládeže Alfa Pardubice

Dům dětí mládeže Alfa Pardubice

Dům dětí a mládeže ALFA Pardubice-Polabiny III je střediskem volnočasových aktivit pro všechny věkové kategorie. Pracuje s dětmi předškolními a školními, mládeží a v neposlední řadě zaměřuje svoje aktivity na dospělé a seniory.

Dům dětí a mládeže Hradec Králové

Dům dětí a mládeže Hradec Králové

Dům dětí a mládeže rozvíjí svoji činnost v oblasti volnočasových aktivit. Celková kapacita dětí a mládeže v pravidelné zájmové činnosti je 3 000 osob ve 200 zájmových útvarech. V nepravidelné zájmové činnosti včetně aktivit pro dospělé je celková kapacita DDM cca 20.000 osob.

Dům dětí a mládeže BETA Pardubice

Dům dětí a mládeže BETA Pardubice

Dům dětí a mládeže BETA Pardubice – Váš partner pro volný čas. Hledáte pro své dítě nebo pro sebe nějakou volnočasovou aktivitu? Přijďte do DDM BETA Pardubice ve Štolbově ulici nebo navštivte naše webové stránky a vyberte si z pestré nabídky námi pořádaných kroužků, kurzů či klubů. DDM BETA Pardubice je volnočasové centrum pro všechny, kteří chtějí trávit svůj volný čas aktivně. Své aktivity zde naleznou všechny věkové kategorie od předškoláků až po seniory.

DDM Chrudim

DDM Chrudim

Dům dětí a mládeže, jenž poskytuje dětem rozvoj talentu v mnoha kreativních činnostech díky hraní her, tancování, přes letní tábory až po sportovní soutěže. 

Mediální partneři

Rádio Blaník

Rádio Blaník

Rádio Blaník je podle posledních průzkumů poslechovosti RadioProjekt opakovaně nejposlouchanější české regionální rádio s 1 257 000 posluchači týdně.

Fajn Rádio

Fajn Rádio

Hrajeme to nejnovější.

Hit Rádio Černá Hora

Hit Rádio Černá Hora

Hit Rádio Černá Hora...víc muziky...

Chrudimka

Chrudimka

Kulturní a informační portál Chrudimka.cz přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu, životního prostředí, neziskového sektoru a dění ve východních Čechách, zejména pak v Pardubickém kraji. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci. Informuje o akcích, které by neměly uniknout pozornosti a v neposlední řadě je organizátorem řady volnočasových aktivit pro děti, mládež a rodiny s dětmi.

Aqua Centrum Pardubice

Aqua Centrum Pardubice

Přijměte pozvání do AQUACENTRA, které každoročně přivítá okolo 450.000 návštěvníků. Své si u nás najde opravdu každý. Ať už si vybere moderní 50m bazén nebo zónu aqua s 10 atrakcemi pro všechny věkové kategorie.

Sdružení pro hračku a hru

Sdružení pro hračku a hru

Je samostatným právním subjektem působícím na území České republiky a se sídlem v Praze. Posláním Sdružení je spojovat individuální a skupinové odborné zájmy k řešení problematiky hry a hračky, její tvorby a užití. Zabývá se především pedagogicko-psychologickými, zdravotně bezpečnostními, výtvarnými, výrobními a komerčními aspekty herních předmětů s cílem podnítit růst kvality hraček na trhu a působit na zlepšení jejich sortimentní skladby v zájmu rozvoje dětí.

Hrajeme.cz

Hrajeme.cz

Nezávislý portál o moderních společenských hrách pro děti i dospělé. Zaměřuje se na hry vydávané a dostupné v ČR. Přináší recenze her, představení novinek, soutěže, videa, akce. Pomůže vám s výběrem správné hry právě pro vás.

Výlety a zábava s dětmi

Výlety a zábava s dětmi

Internetový portál pro rodiny s dětmi nabízí tipy kam vyrazit s dětmi: pěší i cyklistické výlety se zobrazením trasy na mapě a fotogalerií – trasy vhodné pro kočárky i cyklovozíky, dále muzea a výstavy pro děti, zábavní centra, dětská hřiště, dětské herny a koutky a mnoho dalších zajímavostí.

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Nevíte, kam na výlet? Portál s nabídkou více než 40 000 akcí a výletů v celé České republice.

Informuji.cz

Informuji.cz

Kulturní kalendář, rozcestník a rádce po cestě za kulturou a výlety! Akce, festivaly, kina, divadla, muzea, výstavy, výlety... vše pod jednou střechou.

RODINA

RODINA

Každodeník o dětech a rodičích. Články lékařů a psychologů, kalendář akcí, rodinný katalog. Emailový průvodce rodičů od početí do 6ti let věku. A především diskuze, kde si rodiče vyměňují názory, zkušenosti, rady a nápady z výchovy jejich dětí."

Dráček

Dráček

Dráček je nápaditý časopis pro chytré děti.

Ententýky

Ententýky

Ententýky.cz je informační portál pro aktivní rodiče a jejich děti. Naleznete zde denně aktualizovaný kalendář akcí pro rodiny s dětmi po celé ČR, tipy na výlety a cyklostezky vhodné pro děti, seznam ubytovacích zařízení, kde mají děti rádi, přehled kaváren a restaurací s dětským koutkem, tipy na místa, kde oslavit dětské narozeniny, informace o knihách a hudbě pro děti. Nechybí ani výtvarné nápady na domácí tvoření, pohádky na dobrou noc.

Česká hračka

Česká hračka

Česká hračka je jediný tuzemský informační portál, který nabízí přehlednou a ucelenou prezentaci českých výrobců hraček, her, vybavení heren, dětských koutků a dalšího příslušenství. Zároveň poskytujeme adresné poradenství a právní pomoc. Usilujeme o to, abychom se stali cenným zdrojem informací pro výrobce, zájemce o regionální produkty a zákazníky z řad veřejnosti i institucí.

Moom4moms

Moom4moms

Maminky pomáhají maminkám. U nás můžete nakupovat i prodávat, sdílet služby, podnikat akce, šetřit, učit se, soutěžit a hlavně se bavit :)

Pardubice Živě

Pardubice Živě

Informační portál o všem, co se děje v Pardubicích! S Pardubice Živě Vám již neunikne žádná akce...

Pardubický svět

Pardubický svět

S Pardubickým světem se dozvíte vše o městě Pardubice, od nejaktuálnějších zpráv až po denní menu restaurací s velmi chutnou kuchyní. 

ORIN

ORIN

ORIN jsou regionální inzertní noviny pro oblast ÚSTECKOORLICKA, RYCHNOVSKA, NÁCHODSKA a přilehlé oblasti Hradecka a Svitavska.
Vycházejí již 25 let, v současnosti v nákladu 92.000 kusů jako barevný měsíčník ve formátu novinového čtyřlistu. Nové logo (z roku 2010) je zároveň i www adresou:

OKOLO HRADCE

OKOLO HRADCE

OKOLOHRADCE jsou regionální inzertní noviny pro oblast nejbližší okolí Hradce Králové (Třebechovicko, Nechanicko, Opatovicko, Smiřicko + hradecké firmy).
Vycházejí již šestým rokem spolu s novinami ORIN, v nákladu 25.000 kusů jako barevný měsíčník ve formátu novinového čtyřlistu. www.okolohradce.eu

Malý dobrodruh

Malý dobrodruh

Dovolená s dětmi na tisíc způsobů, čerstvé tipy na výlety, divoké reportáže i doporučení tzv. baby friendly hotelů a restaurací, odborné rady, jak děti i vás obléct a vybavit na cesty do přírody i světových metropolí - to vše najdete na portále www.malydobrodruh.cz. 

Východočech.cz

Východočech.cz

Východní Čechy - Kraj, který žije!

Těhule

Těhule

Katalog Těhule přináší mnoho zajímavých tipů pro těhulky i maminky, od výběru těhotenské módy až po první botičky pro Vaše batole. Náš katalog je výbornou inspirací s mnoha články, které se Vám budou hodit i po narození miminka. Proto neváhejte a vezměte si jeden výtisk plný podnětů, který bude dostupný na veletrhu, nebo se inspirujte na webových stránkách www.tehule.com.

kojeneckéoblečeni.eu

kojeneckéoblečeni.eu

Vše co potřebujete do výbavičky pro vaše miminko. Velký výběr kvalitního kojeneckého oblečení a potřeb pro novorozeně i batole.
Od autosedaček, cestovních postýlek, plen, dětského nábytku, hraček, kojeneckého oblečení a potřeb pro miminka i maminky. Doručujeme do 24 hodin od objednávky v ČR i SR.

Atlas Česka

Atlas Česka

Atlas Česka je turistický průvodce, který Vám přináší komplexní nabídku informací o České republice. Kromě základních údajů o historii a současnosti naší republiky nabízíme i bohatou škálu možností ubytování v jednotlivých městech a obcích, aktuální kalendář kulturních akcí, tipy na výlety, pestrou přehlídku přírodních zajímavostí či výčet turisticky atraktivních cílů. To vše jasně, přehledně a na jednom místě.

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival her a hraček pro malé i velké

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show