O O O O O O

Partneři Festivalu her a hraček pro malé i velké

Festival nově také v KD Střelnice v Hradci Králové

Partneři

Dům dětí a mládeže Hradec Králové

Dům dětí a mládeže Hradec Králové

Dům dětí a mládeže rozvíjí svoji činnost v oblasti volnočasových aktivit. Celková kapacita dětí a mládeže v pravidelné zájmové činnosti je 3 000 osob ve 200 zájmových útvarech. V nepravidelné zájmové činnosti včetně aktivit pro dospělé je celková kapacita DDM cca 20.000 osob.

Dům dětí a mládeže, Třebechovice pod Orebem

Dům dětí a mládeže, Třebechovice pod Orebem

Dům dětí a mládeže, Třebechovice pod Orebem
"Šťastné dítě - spokojený rodič, spokojený rodič - šťastné dítě"

Dům dětí a mládeže, Chlumec nad Cidlinou

Dům dětí a mládeže, Chlumec nad Cidlinou

„Je úžasné, co děti dokáží, když jim k tomu dáme příležitost.“

Dům dětí a mládeže zajišťuje výchovně-vzdělávací a rekreační činnost v mimoškolní době.
Nabízíme dětem pestrý a zajímavý program a snažíme se o to, aby svůj volný čas u nás strávily smysluplně, aby se nejen něčemu novému naučily, ale aby se také společně se svými kamarády pobavily.

Mediální partneři

Rádio Blaník

Rádio Blaník

Rádio Blaník je podle posledních průzkumů poslechovosti RadioProjekt opakovaně nejposlouchanější české regionální rádio s 1 257 000 posluchači týdně.

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Nevíte, kam na výlet? Portál s nabídkou více než 40 000 akcí a výletů v celé České republice.

Fajn Rádio

Fajn Rádio

Hrajeme to nejnovější.

Hit Rádio Magic

Hit Rádio Magic

Hit Rádio Magic...které hraje.

Chrudimka

Chrudimka

Kulturní a informační portál Chrudimka.cz přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu, životního prostředí, neziskového sektoru a dění ve východních Čechách, zejména pak v Pardubickém kraji. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci. Informuje o akcích, které by neměly uniknout pozornosti a v neposlední řadě je organizátorem řady volnočasových aktivit pro děti, mládež a rodiny s dětmi.

Hrajeme.cz

Hrajeme.cz

Nezávislý portál o moderních společenských hrách pro děti i dospělé. Zaměřuje se na hry vydávané a dostupné v ČR. Přináší recenze her, představení novinek, soutěže, videa, akce. Pomůže vám s výběrem správné hry právě pro vás.

Výlety a zábava s dětmi

Výlety a zábava s dětmi

Internetový portál pro rodiny s dětmi nabízí tipy kam vyrazit s dětmi: pěší i cyklistické výlety se zobrazením trasy na mapě a fotogalerií – trasy vhodné pro kočárky i cyklovozíky, dále muzea a výstavy pro děti, zábavní centra, dětská hřiště, dětské herny a koutky a mnoho dalších zajímavostí.

Informuji.cz

Informuji.cz

Kulturní kalendář, rozcestník a rádce po cestě za kulturou a výlety! Akce, festivaly, kina, divadla, muzea, výstavy, výlety... vše pod jednou střechou.

RODINA

RODINA

Každodeník o dětech a rodičích. Články lékařů a psychologů, kalendář akcí, rodinný katalog. Emailový průvodce rodičů od početí do 6ti let věku. A především diskuze, kde si rodiče vyměňují názory, zkušenosti, rady a nápady z výchovy jejich dětí."

Dráček

Dráček

Dráček je nápaditý časopis pro chytré děti.

Ententýky

Ententýky

Ententýky.cz je informační portál pro aktivní rodiče a jejich děti. Naleznete zde denně aktualizovaný kalendář akcí pro rodiny s dětmi po celé ČR, tipy na výlety a cyklostezky vhodné pro děti, seznam ubytovacích zařízení, kde mají děti rádi, přehled kaváren a restaurací s dětským koutkem, tipy na místa, kde oslavit dětské narozeniny, informace o knihách a hudbě pro děti. Nechybí ani výtvarné nápady na domácí tvoření, pohádky na dobrou noc.

Zatrolené hry

Zatrolené hry

Zatrolené hry již od roku 2007 přináší hráčům informace o společenských deskových hrách od těch nejpovolanějších - od nich samotných. Protože kdo jiný má důvod podávat informace bez příkras? Kdo jiný o špatné hře řekne, že je skutečně špatná. A komu jinému tedy nejspíše věřit, když o hře bude tvrdit, že je parádní...

Sdružení pro hračku a hru

Sdružení pro hračku a hru

SHH z.s.je samostatným právním subjektem působícím na území České republiky a se sídlem v Praze.

Pardubice Živě

Pardubice Živě

Informační portál o všem, co se děje v Pardubicích! S Pardubice Živě Vám již neunikne žádná akce...

Hradec Králové Živě

Hradec Králové Živě

Informační portál na facebooku, kde najdete všechny aktuální akce, které se konají v Hradci Králové!

Pardubický svět

Pardubický svět

S Pardubickým světem se dozvíte vše o městě Pardubice, od nejaktuálnějších zpráv až po denní menu restaurací s velmi chutnou kuchyní. 

ORIN

ORIN

ORIN jsou regionální inzertní noviny pro oblast ÚSTECKOORLICKA, RYCHNOVSKA, NÁCHODSKA a přilehlé oblasti Hradecka a Svitavska.
Vycházejí již 25 let, v současnosti v nákladu 92.000 kusů jako barevný měsíčník ve formátu novinového čtyřlistu. Nové logo (z roku 2010) je zároveň i www adresou:

město Hlinsko

město Hlinsko

Město Hlinsko skýtá krásnou lidovou architekturu a památkovou rezervaci Betlém, je zajímavé na pohled a má bohatý kulturní program plný lákavých akcí. 

OKOLO HRADCE

OKOLO HRADCE

OKOLOHRADCE jsou regionální inzertní noviny pro oblast nejbližší okolí Hradce Králové (Třebechovicko, Nechanicko, Opatovicko, Smiřicko + hradecké firmy).
Vycházejí již šestým rokem spolu s novinami ORIN, v nákladu 25.000 kusů jako barevný měsíčník ve formátu novinového čtyřlistu. www.okolohradce.eu

Malý dobrodruh

Malý dobrodruh

Dovolená s dětmi na tisíc způsobů, čerstvé tipy na výlety, divoké reportáže i doporučení tzv. baby friendly hotelů a restaurací, odborné rady, jak děti i vás obléct a vybavit na cesty do přírody i světových metropolí - to vše najdete na portále www.malydobrodruh.cz. 

Východočech.cz

Východočech.cz

Východní Čechy - Kraj, který žije!

Těhule

Těhule

Katalog Těhule přináší mnoho zajímavých tipů pro těhulky i maminky, od výběru těhotenské módy až po první botičky pro Vaše batole. Náš katalog je výbornou inspirací s mnoha články, které se Vám budou hodit i po narození miminka. Proto neváhejte a vezměte si jeden výtisk plný podnětů, který bude dostupný na veletrhu, nebo se inspirujte na webových stránkách www.tehule.com.

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival her a hraček pro malé i velké

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show