O O O O O O

Články

Fly Zone Park

Fly Zone Park

Tereza Bartheldy - 22.11.2017 - (přečteno 1692x)

22.11.2017 - Podzimní a zimní období má své nepopiratelné kouzlo, ale také nás rodiče více nutí k vymýšlení různých indoorových aktivit pro naše ratolesti.

Fly Zone Park je nově otevřené zábavní centrum v Hradci Králové. Najdete jej v 1. patře OC Atrium poblíž autobusového a vlakového nádraží, a ačkoliv je určen primárně pro děti a teenagery, mezi naše zákazníky patří stále více nadšených dospělých. Najdete zde trampolínovou arénu s basketbalovými koši na smečování, překážkovou dráhu Ninja warrior, snookball, což je varianta kulečníku, při níž se na velké ploše místo úderů tágem kope nohou do fotbalových balónů v designu kulečníkových koulí, slack line, velmi oblíbený twister, lezecké stěny pro malé i velké, velkou olympijskou trampolínu s pěnovým doskočištěm, na které si můžete vyzkoušet všemožné parkourové triky, a tři místnosti s virtuální realitou.
K Vašemu maximálnímu pohodlí jste u horolezeckých stěn jištěni pomocí automatických navijáků, takže nepotřebujete parťáka, nicméně proškolená obsluha se Vám bude věnovat na všech stanovištích. Rodiče, kteří se účastnit nechtěji, mají možnost posedět ve velmi pěkném prostředí našeho bistra u kvalitní kávy zn. La Bohéme Café a ke kávičce si dát něco dobrého na zub, zatímco mrňouskové si v klidu budou hrát v našem dětském koutku.

 

Pokud uvažujete nad tím, kde uspořádat dítěti narozeninovou oslavu, je Fly Zone Park výborným řešením. Nabízíme více variant narozeninových balíčků, vyzdobený narozeninový stůl, sladké i slané občerstvení a z našeho maskota budou děti nadšení. Poskytujeme skupinové slevy pro školy, organizujeme teambuildingové akce a nově rozjíždíme dodgeballovou ligu. Fly Zone Park tedy skutečně není jen místem pro děti, ale pro všechny duchem mladé. Přijeďte se podívat a ohodnotit naše služby sami, a pokud sháníte neotřelý vánoční dárek pro své děti či přátele, můžete si u nás na recepci zakoupit dárkový poukaz.
Ve Fly Zone Parku nuda rozhodně nehrozí. Těšíme se na Vás:-)

http://www.fly-zone.cz 
https://www.facebook.com/FlyZonePark/

 

Zpět

Další články:

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival her a hraček pro malé i velké

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show