O O O O O O

Články

 Domovher.cz – Svět zábavy pod jednou střechou

Domovher.cz – Svět zábavy pod jednou střechou

- 21.11.2017 - (přečteno 1379x)

21.11.2017 - Jakým způsobem tráví Vaše děti volný čas? Hrou na mobilu nebo tabletu a Vy stále nenacházíte vhodný způsob, jak je zabavit jinak?

Našli jsme pro Vás řešení. Představte jim deskové a karetní hry!

Teď si jistě řeknete, že Člověče nezlob se i Dostihy a sázky doma máte a „prší“ jste hráli tolikrát, že už to nikoho nezajímá. Omyl! Nabídka her je v současné době neskutečně pestrá.

Náš pardubický internetový obchod se specializuje na prodej deskových her pro děti, dospělé i hráče. Nabízíme hry rodinné, které jsou svým provedením, tématem, grafikou a herním systémem navrženy tak, aby se u nich zabavily různé generace. Hry dětské pro nejmladší hráče od tří let jsou jednoduché a rychle pochopitelné, zaměřené na procvičování jemné motoriky, orientace, barev, tvarů apod. Oblíbené jsou party hry a hry venkovní. Jejich úkolem je maximálně pobavit skupinu hráčů, kteří se k tomuto účelu sešli. Oslava nebo zahradní party se tak stává dokonalou a nezapomenutelnou. V nabídce nechybí ani hry karetní, které se, díky své skladnosti a jednoduchému transportu, těší své oblibě. Především hráči ocení nabídku LCG, rozšíření ke hrám a různé doplňky, jako jsou obaly na karty a pořadače.

 

Zákazník u nás nakoupí za příznivé ceny s možností osobního odběruPardubicích nebo Hradci Králové. Stálým zákazníkům nabízíme věrnostní slevový program. Zdarma poskytujeme poradenství a pomoc s výběrem vhodné hry. Na akcích pořádaných společně s vybranými kluby deskových her hry předvedeme a naučíme jejich pravidla. Na festivalu her a hraček zastupujeme značky Albi, Blackfire a Mindok, zároveň jsme prodejci značek: Dino, Piatnik, Pygmalion a REXhry.

Na e-shopu www.domovher.cz si z široké nabídky vyberou zákazníci všech věkových skupin, různého pohlaví i rozličných zájmů. Jsme domovem deskových a karetních her, kam se všichni hráči rádi vracejí. Pojďte se s námi ponořit do hráčského světa a objevte i Vy kouzlo deskových her. Těšíme se na Vás!

www.domovher.cz
www.facebook.com/domovher.cz
e-mail: obchod@domovher.cz
tel.: 603 223 575

 

Zpět

Další články:

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival her a hraček pro malé i velké

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show