O O O O O O

Články

Nové místo konání - ABC Klub Pardubice

Festival her a hraček začíná již tento pátek...

Festival her a hraček začíná již tento pátek...

- 21.11.2017 - (přečteno 606x)

ABC Klub vedle pardubického aquacentra přivítá děti, jejich Deskové hry pro celou rodinurodiče a ostatní hravé zájemce svým lákavým obsahem - světem her a hraček. Malí i velcí si přijdou na své. Přidejte se i Vy a pojďte si s námi hrát – vyzkoušet hry, hračky, hlavolamy, stavebnice a další věci pro zábavu. Vystavující firmy zde budou jen pro Vás!
 

„Festival nabídne možnost vyzkoušet si nejrůznější společenské hry tradiční, méně známé, ale i horké novinky. Seznamte se s nimi při této jedinečné příležitosti a zjistěte, zda a jak Vás budou bavit,“ říká jednatelka pořadatelské agentury.  Festival je určen pro zábavu celé rodiny, nabízí zábavu opravdu pro každého. Po celou dobu festivalu si krom společenských her budete moci zkusit, co vše dokážete postavit třeba z dřevěné stavebnice s druky nebo z malování z barevného písku, které podporuje kreativitu a prostorovou představivost Vás i dětí.
 

RC modelyTatínky a jejich syny zcela určitě nadchne sekce železničních modelářů a laserová střelnice, která nabídne hraní pro dospělé. „Dámy jistě ocení možnost zabavit svého partnera nebo tatínka přímo v ráji malých i velkých kluků,“ doplňuje Adéla Trávníčková.

Malé slečny zaujme možnost pohrát si s módou, vybrat si sukýnky dle svého gusta. Nejen slečny, ale i kluky zaujme také hra s vůněmi, dětští aromaterapueti Vám s dětmi pomohou namíchat si svůj olejíček pro zdraví. Aby Vás již ani rýma nebo kašel, netrápily.
 

Program festivalu v časech

Pamatujete si, jak vypadaly hračky Vašeho dětství? A dětství Vašich dědečků a babiček? K vidění budou historické hračky, deskové hry i puzzle z dob dávno minulých! Budete překvapeni, s čím vším si už dříve mohly děti hrát.

megabublinaDěti si také budou moci vyrobit z moduritu a tvarovacích hmot originální zápich do květináče. Tyto dílny povede Dům dětí a mládeže BETA Pardubice.

Obdivujete akční hrdiny? Sledujete napjatě střílečky? I vy se můžete stát bojovníkem se zbraní. Čekají Vás laserové zbraně, se kterými rázem zapomenete na poklid před televizní nebo počítačovou obrazovkou.

Milovníky přírody, jejích zázraků a Vesmíru, potěší v pátek i v sobotu fyzikální pokusy a možnost hvězdářským dalekohledem náhlédnout do hvězd a tajů vesmíru od vedoucího pracovníka z pardubické hvězdárny Barona A. Krause.

stavebnice, kostkyMalé děti si jistě rády postaví velkou stavebnici z kostek nebo rovnou základ hradu i s věžemi! Možná vezmou s sebou i své paní učitelky, aby jim ukázaly, jak velké a krásně barevné stavebnice z kostek chtějí mít ve své školce.

Dům dětí a mládeže z Hradce Králové pak pro děti přivil dílničky, kde si budou moci sestrojit vlastní elektrický obvod, díky které jim bude blikat dioda jako maják.
 

modelová železniceMilovníky mašinek jistě potěší ukázka rozpracované vlakové dráhy z dílny modelářského kroužku Domu dětí a mládeže ALFA z Pardubic. Zavede nás do kouzelného světa vláčků, lokomotiv a kolejí.
 

Během obou festivalových dnů se průběžně o program budou starat děti z Domů dětí a mládeže z Pardubic a Hradce Králové. Ukáží, jak zajímavě je možné trávit volný čas v kolektivu dětí se stejnými zájmy. Seznámí nás i s cvičením juda, uvidíme ukázky tanečků z pardubického tanečního kroužku.
Koho by nelákaly dálky i děje tajemného vesmíru? Zájemce o hvězdnou oblohu jistě potěší vystoupení vedoucího pracovníka z pardubické hvězdárny Barona A. Krause s povídáním o vesmíru a o fyzikálních pokusech.
 

Každý, kdo festival navštíví, si určitě najde svou parketu. Přijďte do ABC Klubu vedle pardubického aquacentra a v hravé atmosféře přivítejte blížící se advent a Vánoce. Inspirace na dárky pod vánoční stromeček bude víc než velká. Sváteční náladu blížících se Vánoc podtrhne i zvuk vánočních fléten v doprovodném programu. 
 

Zpět

Další články:

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival her a hraček pro malé i velké

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show