O O O O O O

Články

Sahat na exponáty je přísně POVOLENO!

Sahat na exponáty je přísně POVOLENO!

Adéla Trávníčková - 16.10.2014 - (přečteno 1815x)

Jedním slovem se nedá napsat, ba dokonce ani vysvětlit, co to výstava Play Broumovsko vlastně je! Je to naprosto jedinečný zážitek, který Vám zahraje líbivé tóny na Vaší vnitřní harfě... Chtěla jsem říct, že je to zážitek, který doslova roztančí Vaši duši. A to doslova!

Play Broumosvko je interaktivní výstava, která zapojí do hry všechny Vaše smysly a nabízí možnost zkusit tvůrčí činnosti pro děti i dospělé.

Do Broumova jsem zavítala s dětmi svými i dětmi své sestry. Nevěděla jsem, co dělat dříve, zda fotit nadšení dětí nebo se dívat a vnímat, co jednotlivé exponáty dělají a umí nebo zda mám exponáty sama vyzkoušet! Potřebovala bych se rozkrájet a stejně by to nestačilo! :-)

"Jedním slovem se nedá napsat, ba dokonce ani vysvětlit, co to výstava Play Broumovsko vlastně je! Je to naprosto jedinečný zážitek"

Výstava, která se nachází v tovární hale textilky VEBA v Broumově, má dvě části. V první části, která je v temné místnosti, si hrajete mimojiné právě se světlem a jeho efekty ve tmě. A hrajete si nejen se světlem, ale i se zvukem a obrazy, zapojíte do hry všechny smysly.

V druhé části výstavy osvětlené denním světlem pak máte možnost se podívat na jiné "hračky", vyzkoušet si naprosto odlišné činnosti. Denní světlo pak vdechne své kouzlo dalším exponátům a jejich kreacím.

Na výstavě jsme strávili celkem 4 hodiny a čas utekl jako voda. Ale návštěva stála rozhodně za to! Do konce výstavy zbývají už jen 4 měsíce, a tak neváhejte a přijeďte!

Ke vstupence na výstavu zdarma také získáte hrací kartu a po registraci můžete sbírat etikety při návštěvě celého Broumovska. Hlavní slosovatelnou cenou je osobní automobil. Pro bližší informace navštivte www.playbroumovsko.cz a připravte se na nevšední zážitky!

Mnoho krásných a ojedinělých zážitků Vám přeje partner výstavy Play Broumovsko - agentura PAREXPO pořádající východočeský festival her a hraček pro malé i velké!

Aktuality výstavy pak sledujte na facebooku.

Zpět

Další články:

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival her a hraček pro malé i velké

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show