O O O O O O

Články

ZIMNÍ HRÁTKY U VÁS DOMA

ZIMNÍ HRÁTKY U VÁS DOMA

Piatnik - 14.11.2016 - (přečteno 1454x)

14.11.2016 - Piatnik se svou tradicí výroby karet od roku 1824 projevil úspěšně své ambice také v oblasti společenských, deskových a party her. Jeho slavné Activity dnes již patří mezi herní legendy.

Existují v mnoha variantách, horkou novinkou jsou Activity Champion, které přinášejí 2200 nových pojmů! Bez téhle hry se zkrátka neobejde žádný pořádný večírek nebo silvestrovská oslava. Výbušnou zábavu přináší i Tik Tak Bum  - hra, která je sympaticky dynamická a vybízí hráče, aby vymysleli co nejdříve to správné slovo. S úspěchem jí využívají i učitelé ve školách, díky ní je výuka živější, děti více soustředěné a také si procvičí slovní zásobu a pohotovost reakce.

Společenské hry obecně jsou velmi užitečné při vzdělávání dětí různého věku zábavnou a spontánní formou. V každé fázi vývoje dítěte je vhodné podporovat znalosti a dovednosti, přiměřené danému věku. Proto Piatnik nabízí širokou škálu her, karet a puzzlí, díky kterým může pedagog zpestřit vyučování nebo zabavit děti v družině a během volnočasových aktivit. V tomto ohledu je velmi přínosný Raketofix. Hry se výborně hodí také do Domů dětí a mládeže, herních klubů a hry pro nejmenší ocení učitelky v mateřských školách. U dětí se těší velké oblibě hra s kartičkami a zvonkem Cink, která podporuje vizuální postřeh. Celá rodina si pak užije pestrobarevnou akční hru Speed Cups. Každý hráč dostane 5 barevných kalíšků a pokouší se rychle řešit úkoly. Potřebuje k tomu především rychlost a dobré oko. Naopak nejpřemýšlivější hráči se zálibou v číslech milují hru Rummikub, i tato má novou verzi - Rummikub Twist. Zajímavou novinkou je i stavebnice Bioblo, skládající se z destiček tvaru plástve, které umožňují nepřeberně kreativní formy hry, třídění, počítání a stavění.

Piatnik je zkrátka expert na inteligentní zábavu a pokud hledáte tip na zajímavý dárek, určitě tuto značku zařaďte na svůj seznam. Pro menší děti od 4 let vám doporučujeme "okouknout" herní systém Playmobil - nezničitelné pestrobarevné hračky ze špičkového materiálu se spoustou atraktivních  funkčních detailů a obsahující desítky herních témat - od módní přehlídky, přes zvířata, piráty až po policejní stanici. Značku Piatnik a Playmobil na český trh dováží společnost PIATNIK PRAHA s.r.o. Kompletní nabídku najdete na www.eshop-piatnik.cz.

Zpět

Další články:

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival her a hraček pro malé i velké

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show