O O O O O O

Články

MontessoriHracky.cz

MontessoriHracky.cz

MontessoriHracky.cz - 11.11.2016 - (přečteno 1733x)

11.11.2016 - Jsme rodinná firma, která se specializuje na dovoz Montessori pomůcek a kvalitních hraček vzdělávacího charakteru firem Safari Ltd., Plan Toys, KidO a WABAfun do České republiky a jejich následnou distribuci v rámci ČR, Polska a Slovenska.

Kromě velkoobchodní činnosti nabízíme na našem e-shopu k prodeji i dřevěné didaktické a motorické hračky pro celkový rozvoj dítěte, ale i nejrůznější dovednostní hry a magnetické stavebnice, přes kuličkové dráhy, vláčkodráhy nebo hudební nástroje, kreativní sady a výtvarné potřeby, experimentální sady, až po vzdělávací a společenské hry.

I když v první řadě distribuujeme Montessori pomůcky všech kategorií, nejde nám jen o jejich prodej, ale hlavně o rozšíření povědomí o Montessori způsobu výchovy a vzdělávání, a tak se snažíme pomáhat školkám a školám v chudších částech naší planety.

 

Opravdu důležitý je pro nás vztah k naší planetě, s čímž souvisí i výběr firem, které na našem trhu prezentujeme. Právě proto je nám ctí, že můžeme šířit povědomí o takových firmách jako je Safari Ltd., jež je celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě ručně malovaných  modelů zvířat, rostlin, budov, životních cyklů nebo pomůcek do přírody. Srdcovou záležitostí je pro nás spolupráce s firmou Plan Toys, jejichž vysoce kvalitní hračky z kaučukového dřeva podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. Firma nás dodnes inspiruje svým stoprocentním ekologickým nasazením a lidským přístupem jak k zákazníkům, tak zaměstnancům a obchodním partnerům.

Naši činnost chápeme také jako poslání a potěšení pro nás všechny. Baví nás to, co děláme. Máme radost z toho, když můžeme pomáhat vytvářet o něco hezčí domov pro naše děti, ve kterém se budou cítit dobře a ve kterém mohou naplno rozvíjet své schopnosti.

www.montessorihracky.cz

Zpět

Další články:

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival her a hraček pro malé i velké

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show