O O O O O O

Články

Již tento pátek...

Již tento pátek...

Andrea Marková - 19.11.2015 - (přečteno 2283x)

... pro vás ve 3. patře Paláce Pardubice pořádáme festival, kde naleznete tradiční, vylepšené i zcela nové hry a hračky, mezi nimiž jistě objevíte zábavu přímo pro vás, ale třeba i originální dárky pro své nejmilejší.

 

„I při pořádání druhého ročníku festivalu jsme dbali na rozmanitost herních sestav a hraček, abychom uspokojili vytříbený vkus předškoláků, studentů i dospělých hráčů,“ říká jednatelka pořadatelské společnosti. „Přijďte a vyzkoušejte si hračku, která představí vašim ratolestem nebo mladším sourozencům, zač je toho škola, a že učení není mučení, nýbrž skvělá zábava na celé odpoledne. Nebo objevte hru, která vás zaujme jedinečným vzhledem, pobaví svým důvtipem a naučí různým, dobře promyšleným strategiím, jež můžete aplikovat nejen ve hře, ale i například v práci nebo pro zvýšení vašeho životního komfortu,“ dodává Adéla Trávníčková.

 

 

Ptáte se, jak vypadá dobře promyšlená strategie hry, jež je aplikovatelná i v životě? Vyzkoušejte si to u neobyčejné hry! Mindball, jakožto skvělá zábava pro malé i velké, a především také velmi dobrá pomůcka pro trénink soustředění, kdy fyzicky neděláte nic a celou hru ovládáte pouze myslí. Rodiče malých předškoláků a školáků třeba uvítají jazykové kurzy pro nejmenší, poskytující přípravu na školní výuku cizích jazyků, či představující nové způsoby, jak ovládnout cizozemskou řeč.

 

Zatímco budou malí vynálezci obdivovat a hrát si se skvěle propracovanými stavebnicemi, mohou si velcí kutilové prohlížet a poznávat konstrukce modelů dronů nebo letadel. Maminky mohou pomoci svým vílám i princeznám s výrobou originálních a jedinečných šperků či dekorací, které potom mohou nosit nebo jimi o Vánocích někoho obdařit.

"Loňské návštěvníky festivalu nejvíce potěšila možnost prohlédnutí a především vyzkoušení si dárků před tím, než je svým dětem koupili. Děti si tak mohli v jeden den a na jednom místě vybrat z opravdu široké škály hraček onu jedinečnou, kterou potom rodiče o pár hodin později nebo druhý den zakoupili a měli jistotu, že mají pro své dítě pod stromeček přesně to, co si přeje,“ sděluje ještě jednatelka společnosti Parexpo.

V programu budou vystupovat i děti z domů dětí a mládeže, které nám mimo jiná vystoupení, předvedou ukázku historického šermu. Další účinkující vám s potěšením zatančí v latinsko-americkém rytmu, a kdo miluje pohádky, toho potěší třeba i loutkové vystoupení.

Pojďte si s námi hrát! Těšíme se na vás v kongresovém centru, jež se nachází ve 3. patře Paláce Pardubice, v pátek 27. a v sobotu 28. listopadu, který se již nezadržitelně blíží. Za zvuku vánočních fléten společně nakrojíme vánoční atmosféru s vystavenými kolekcemi CD s koledami, pohádkami a vším, co vám i vašim milým zpříjemní vánoční atmosféru a ulehčí nákupy vánočních dárků. 

Zpět

Další články:

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival her a hraček pro malé i velké

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show