O O O O O O

Články

Hledáte inspiraci a nápady pro tvoření s dětmi?

Hledáte inspiraci a nápady pro tvoření s dětmi?

Davona - 18.11.2015 - (přečteno 2036x)

Jste maminka na mateřské dovolené, paní učitelka, družinářka nebo lektorka výtvarných kurzů? Pokud hledáte, co se s dětmi dá vyrábět a co k tomu potřebujete, v Davoně jste na správném místě.

Kde najdete inspiraci

Hledejte na internetu, navštivte náš blog plný podrobných návodů na tvoření www.tvorive-projekty.cz, kde si jistě najdete své oblíbené projekty. Blog je rozdělen do kategorií podle výtvarných technik a je zde i samostatná kategorie tvoření s dětmi. Díky týmu šikovných autorek neustále zveřejňujeme nové návody, abychom vám nabídli inspiraci ze všech oborů kreativních činností. Pokud nám napíšete, jaké tvoření vám na blogu chybí, rádi jej tematicky rozšíříme.

Materiál a pomůcky pro výtvarné techniky

Vše potřebné pro kreativní výtvarné činnosti nabízíme prostřednictvím našeho e-shopu www.davona.cz. Najdete zde základní materiál, jako jsou lepidla, různé druhy papírů, drobné dekorace, filc, pěnovka, knoflíky a podobně. Dále nabízíme i speciální materiál pro jednotlivé kreativní techniky, a to od barev na textil, přes různé druhy raznic, šablon až po vyřezávací a embosovací stroj Big Shot. Tento lis umí vyřezat jednoduché i složitější tvary z papíru, pěnovky, filce a dalších materiálů a může se stát vaším každodenním pomocníkem.

Výtvarné kurzy

Pokud si s nějakými technikami neumíte poradit, můžete přijít na některý z našich výtvarných kurzů. Pořádáme kurzy zaměřené na jednotlivé techniky, projekty nebo na co nejlepší využití konkrétních přístrojů či pomůcek. Pro pedagogické pracovníky nabízíme akreditované výtvarné kurzy, které lze absolvovat v rámci dalšího vzdělávání. Všechny kurzy jsou praktické a kreativní a účastníci z nich odcházejí s hotovými výrobky, které jim nadále slouží jako inspirace. Akreditované kurzy můžeme realizovat i ve vaší škole či organizaci, stačí se s námi domluvit.

Odpovědi na otázky

Na telefonním čísle 763 592 296 nebo emailu info@davona.cz jsme vám kdykoliv k dispozici. Odpovíme na všechny vaše otázky ohledně tvoření, používání materiálů a pomůcek, pořádání kurzů atd.

Výhody pro školy a věrnostní program

Školám a zájmovým organizacím, které se u nás zaregistrují, nabízíme slevu 5% a máme pro ně připravený výhodný slevový program.

Náš věrnostní program je určen registrovaným maloobchodním zákazníkům, kteří se k nám vracejí a nakupují častěji.

Kontakty

Kontaktujte nás emailem, telefonicky nebo přes kontaktní formulář na našich webových stránkách. Tvořte s námi!

www.davona.cz
www.tvorive-projekty.cz
https://www.facebook.com/Davona.cz/

Zpět

Další články:

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival her a hraček pro malé i velké

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show