O O O O O O

Články

Na co se můžete těšit?

Na co se můžete těšit?

Andrea Marková - 12.11.2015 - (přečteno 1691x)

12.11.2015 - Přijďte na druhý ročník Festivalu her a hraček pro malé i velké. I letos se na vás bude těšit spousta her i herních sestav pro nejmenší i dospělé. Na festivalu budete moci navštívit nejrůznější workshopy, vyzkoušet si tradiční i moderní hry a díky doprovodnému programu si můžete rozšířit informace mimo jiné i o certifikaci a vhodnosti hraček pro své ratolesti.

Pro milovníky vláčků bude k vidění ještě větší vlaková souprava než v loňském roce a pro chytré hlavičky nebudou chybět ani hlavolamy všeho druhu. Kreativní dekoratérky naleznou nové způsoby, jak si ozdobit pokojíček nebo vyrobit šperky přesně podle jejich představ a zruční kutilové jistě uvítají promyšlené stavebnice, z nichž si mohou sami sestavit vlastní saxofon, bagr, traktor a jiné hračky, které milují.

Objevte hry, v nichž si děti budují dovednosti v technickém směru, ale i hračky edukativního charakteru. Na festivalu budete pro své předškoláky a školáky moci vybrat i vhodné didaktické herní sestavy, které je hravě zaujmou a přitom díky nim budou rozvíjet své jazykové, malířské, literární a jiné nadání. 

I dospělí si rádi hrají! Na festivalu proto naleznete různé modely aut, letadel, elektromotorů, ale i třeba mindball. Jestli jste o této hračce ještě neslyšeli, pak si ji rovnou vyzkoušejte. Jedná se o „mozkový trénink“, zaměřený mimo jiné na intenzitu koncentrace. Myslíte si, že se dovedete soustředit lépe, než vaši blízcí? Zjistěte, co všechno dovede rozptýlit vaši mysl a zda skutečně dovedete udržet pozornost po dobu delší, než jsou tři minuty.

 V loňském roce poskytl Festival her a hraček inspiraci a přehled o novinkách v herním světě 2897 návštěvníkům. Využijte jedinečných dnů věnovaných rozptýlení od každodenních povinností a pronikněte s námi i letos do světa zábavy.

Zpět

Další články:

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival her a hraček pro malé i velké

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show