O O O O O O

Články

Ovládněte svět fantazie

Ovládněte svět fantazie

Tolarie s.r.o. - 12.11.2015 - (přečteno 1605x)

12.11.2015 - Magic vychází už přes 20 let. Je první a stále přední sběratelskou karetní hrou světa a za dobu jeho existence vyšlo už několik desítek rozšiřujících sérií karet. Vydal se nespočet různých produktů a doplňků. Několikrát se upravila pravidla. Nastavil se celosvětový systém organizovaného hraní včetně profesionálních turnajů. Vyrostly tisíce obchodů a herních míst a přišlo se na mnoho způsobů, jak Magic hrát. Do hry se zaangažovali přední světoví fantasy ilustrátoři. A je to asi souhrnem všech těchto faktorů, že si hru oblíbily milióny lidí po celém světě. A mnohým se stal Magic životním stylem.

 

Ve hře Magic je každý z hráčů mocným sférochodcem - čarodějem schopným navštěvovat vzdálené světy. Balíček hracích karet představuje všechny jeho znalosti, dovednosti, mocná kouzla a bytosti, které může vyvolávat v souboji se svým soupeřem. Unikátním herním principem je to, že si každý z hráčů svůj balíček karet pro hru sám sestavuje. Karty si sám vybírá podle své strategie, herního stylu nebo na základě ztotožnění s prvky či bytostmi fantasy světa, který stojí v pozadí celé hry. Díky obrovské komplexnosti hry a možnosti si hrací balíček přizpůsobit dle vlastních potřeb, ji mohou hrát zájemci různých úrovní i věkových kategorií.

 

Pokud se chcete o Magicu dozvědět více, hru se naučit nebo rovnou nakoupit vše potřebné pro hru, určitě navštivte naši společnost Tolarie.cz.

 

Magicu se věnujeme více než 15 let a poslední 4 roky jsme jediná specializovaná prodejna ve Východních Čechách a patříme k předním odborníkům v celé ČR. Najdete u nás širokou nabídku všeho potřebného ke hře – základních i rozšiřujících balení, předkonstruovaných balíčků, jednotlivých karet, herních doplňků – vše i prostřednictvím e-shopu. V našich prostorách můžete vyzkoušet příležitostné hraní pro zábavu i zúčastnit se některého z pravidelných turnajů. Zájemce hru naučíme včetně demo balení hry zdarma. Poskytujeme kompletní informace a poradenství ke hře od začátečnické úrovně až k profesionálnímu hraní. Na našem webu zveřejňujeme návody, rady, informace, strategické články a videa ke hře. Chceme vám pomoci s tím, abyste si Magic maximálně užili na všech jeho úrovních.

 

Zpět

Další články:

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival her a hraček pro malé i velké

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show