O O O O O O

Články

Nakladatelství Svojtka & Co. se představuje....

Nakladatelství Svojtka & Co. se představuje....

Nakladatelství Svojtka & Co. - 27.08.2019 - (přečteno 1004x)

Nakladatelství Svojtka & Co. vydává knihy pro děti, tituly pro dospělé z oblasti tzv. non-fiction literatury a edici průvodců Lonely Planet. Na knižním trhu působíme od roku 1990, od roku 2005 vydáváme knihy také na Slovensku.

Z oblasti literatury pro nejmenší najdete v naší nabídce leporela s pohyblivými a Nej... stavby v pohybuhmatovými prvky, které rozvíjejí jemnou motoriku dětí. Připravujeme celou řadu encyklopedií s odklápěcími okénky, prostřednictvím nichž se malí čtenáři mohou prvně seznámit s mnoha oblastmi a obory.

Naučné knihy pro starší děti se zaměřují nejen na jejich vzdělání faktické, ale také sociální a emoční. Připravujeme knihy o pokusech, stejně jako o vztazích, bezpečnosti na internetu a zdraví. Řada našich pracovních sešitů pro děti a příruček pro rodiče vychází z pedagogiky Montessori. Vydáváme též dětskou beletrii, která pobaví čtenáře na 1. stupni ZŠ.

V knihách pro dospělé si dáváme záležet na kvalitní grafické úpravě. Najdete mezi nimi výpravné publikace o cestování. Díky našim knihám z kategorie hobby se naučíte vařit, šít, sportovat i hrát na hudební nástroje. Přečtete si o svých hudebních či filmových oblíbencích a pokocháte se raritními fotografiemi.

Naší řadou pro cestovatele je Lonely Planet – pro svou přehlednost, praktičnost a aktuálnost nejoblíbenější edice průvodců. Pod touto značkou vycházejí jak klasické bedekry zaměřené na jednotlivé země a oblasti, tak kapesní průvodce po městech. S Lonely Planet se na cestách i domluvíte – přináší konverzace a slovníky.

Všechny inzerované knihy máme skladem. Při prohlížení naší produkce oceníte možnost nahlédnout do všech knih, výhodné balíčky a články o právě vydaných titulech. Aktuálně nabízené tituly naleznete na e-shopu: www.svojtka.cz

Zvláštním prodejním kanálem je program STS neboli Svojtka do škol. Prostřednictvím prodejců po celé ČR dodáváme přímo do škol a školek pečlivě vybrané tituly za nejnižší ceny. Nabídku do škol obměňujeme, aby byla stále pestrá, protože výchova ke čtenářství je podle nás velice důležitá.

Sídlíme na adrese Soběslavská 40, Praha 3. Najdete zde také obchod s aktuální produkcí, kde si můžete koupit knihy za stejné ceny jako na e-shopu. Otevřeno máme ve všední dny od 9 do 17 hodin, ve středu do 18 hod. Zavolejte nám na tel. 271 736 610, 271 734 143 nebo pošlete e-mail na adresu: svojtka@svojtka.cz nebo objednavky@svojtka.cz.

Svojtka nakladatelství

SVOJTKA nakladatelství

Zpět

Další články:

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival her a hraček pro malé i velké

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show