O O O O O O

Články

Duhové oslavy: dopřejte Vašemu oslavenci netradiční a jedinečný narozeninový zážitek!

Duhové oslavy: dopřejte Vašemu oslavenci netradiční a jedinečný narozeninový zážitek!

Duhové oslavy - 13.11.2018 - (přečteno 989x)

Ptáte se, kdo jsme? Jsme tým lidí, kteří milují práci s dětmi, která je provází po významnou část života – již 15 let organizujeme dětské tábory, programy pro mateřské školy, zábavná odpoledne nebo (nejen) dětské teambuildingy pro firmy. A v neposlední řadě také narozeninové oslavy pro děti všech věkových kategorií. Duhové oslavy – to jsou jedinečné oslavy pro jedinečné děti! A protože se někteří naši členové přestěhovali z Prahy do Pardubic, můžete si naše Jedinečné programy užít i vy!

Čím jsou tedy vaše oslavy výjimečné a jak se od ostatních narozeninových oslav liší?

Naše oslavy se vyznačují individuálním přístupem k dítěti. Každé oslavě předchází schůzka s vámi, rodiči, během které si řekneme, v jakém duchu by si oslavenec oslavu přál, kdo je zrovna jeho oblíbeným superhrdinou apod. My na základě toho přizpůsobíme program i úkoly. Např. během naší únikové hry, která se odehrává přímo v pokoji Vašeho oslavence – vida, další specialita! – musí tým dětí k získání indicie složit puzzle s fotkou oslavence. Dále je např. třeba najít tajné heslo – bude obsahovat i přivolání Spider-Mana na pomoc? Zanechal dětem stopy po pokoji sám rytíř Jedi? A je knížka s princeznou Elsou na obale opravdu pouze obyčejnou knihou? Fantazii s tematickým přizpůsobením jednotlivých úkolů se meze nekladou!

Dobrá, jaké druhy oslav vlastně nabízíte?

Nejoblíbenějším programem je již výše zmiňovaná úniková hra, která se odehrává přímo u oslavence doma. V jeho pokoji přistane raketa, kterou vyslal na zem zlý mimozemšťan ISON, který chce na svoji planetu odvést veškerý život. Raketa se již připravuje ke startu a děti mají 60 minut na to, aby se jim podařilo jí deaktivovat. K tomu budou potřebovat důvtip, spolupráci a především dobrou náladu ☺ Není však třeba se bát, že by děti nedotáhly příběh k úspěšnému konci – hrou je budou provázet naši dva zkušení animátoři, kteří dětem v případě potřeby nenápadně poradí tak, aby vždy vše dobře dopadlo ☺

Kromě únikové místnosti pořádáme také sportovní turnaje (je libo fotbal, hokej nebo třeba famfrpál? Nebráníme se žádnému sportu!) nebo bojovky a honby za pokladem. Pokud by si oslavenec pro sebe a pro své kamarády přál uspořádat kuličkiádu, drakiádu či třeba lampionový průvod s překvapením, i v tomto případě se na nás můžete obrátit.

Pro koho jsou programy určeny?

Nejčastěji pořádáme oslavy pro děti v rozmezí 3 – 12 let, není však problém po domluvě uspořádat oslavu i pro starší děti, kde jde např. v případě únikové hry pouze o ztížení úkolů.

To zní skvěle, chtěl bych našemu oslavenci dopřát takový narozeninový zážitek, jak mám tedy postupovat? 

Objednávkový formulář, stejně jako detaily o všech oslavách a další informace a foto, naleznete na našich stránkách www.duhoveoslavy.cz. Najdete nás také na sociálních sítích: Instagram duhoveoslavy a Facebook Duhové oslavy. V současné době působíme primárně v Pardubicích a v Praze, další místa jsou na osobní domluvě. 

Ozvěte se nám prostřednictvím našeho webu a my Vás kontaktujeme zpět. Pokud navíc zakoupíte na našem stánku voucher v hodnotě 500,- Kč, dostanete od nás festivalovou slevu ve stejné výši. Tato částka Vám bude odečtena z celkové ceny oslavy.

Budeme se těšit na Vás a zejména na Vaše děti! 

Tým Duhových oslav

Zpět

Další články:

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival her a hraček pro malé i velké

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show