O O O O O O

Festival her a hraček pro malé i velké

Milé děti, vážení rodiče a Vy všichni, kteří se rádi bavíte,

víme, že si rádi hrajete, stejně jako my, proto jsme pro Vás připravili zábavný a hravý doprovodný program, kde uvidíte možná i kouzelníky, ale také děti, co vše se dokážou ve svých mimoškolních aktivitách naučit. I nadále Vás budeme postupně informovat o novinkách z řad deskových her, hlavolamů, autíček, panenek, robotů i modelů. 

Děti, vezměte své rodiče za ruku a přijďte si i v roce 2019 na Festival her a hraček vybrat a vyzkoušet zajímavé hry, které si můžete přát  :o).

Kdy a kde se festival letos koná?

  • v pátek 22. listopadu a v sobotu 23. listopadu 2019 v ABC Klubu Pardubice

Co je festival her a hraček pro malé i velké

Je zavedená prodejní výstava s aktivním a bohatým doprovodným programem, který pořádá reklamní a marketingová agentura P A R E X P O, s.r.o. Festival je určen všem, od malých až po velké, kteří si rádi hrají, lámou si hlavu a baví se. Na festivalu tak mají jedinečnou možnost si hry, hračky, hlavolamy nebo stavebnice před nákupem vyzkoušet. Nekupují zajíce v pytli :o). Termín festivalu je záměrně volen před vysvědčením a letními prázdninami, tak i před Vánocemi, aby si návštěvníci mohli nakoupit netradiční a zajímavé dárky.

Novinky z festivalu a od našich vystavovatelů

Soutěž o zábavnou rodinnou karetní hru

Chtěli byste vyzkoušet zase jinou karetní hru než jen karty alá prší? Zkuste štěstí v naší soutěži....o rodinnou karetní hru MAGICON.

... více

Hry pro rozvoj užitečných dovedností dětí

Značka Lisciani přináší unikátní řadu vzdělávacích her pro děti předškolního věku, které je zabaví a naučí novým dovednostem. Vzdělávací centrum Lisciani se více než 40 let úspěšně zabývá způsoby učení dětí. Vyvíjí hry, které efektivně ..

... více

Kouzlo vláčků nikdy nepomine....

Vláčky, modelová železnice, kolejiště..... Každý tomu říká jinak a všichni víme, co máme na mysli! To krásné, někdy až tajemné.... My železničním modelářstvím žijeme.... 

... více

Modelovací hmoty rozvíjejí dětskou motoriku a podporují fantazii

Doby, kdy byla jedinou výtvarnou pomůckou pro kreativní tvoření klasická plastelína v základních barvách, jsou už dávno pryč. Dnes už existuje mnohem širší spektrum modelovacích hmot se specifickými vlastnostmi...

... více

5. ročník festivalu her a hraček začíná již tento pátek...

ABC Klub Pardubice přivítá děti, jejich rodiče a ostatní hravé zájemce svým festivalem. Malí i velcí si přijdou na své. Přidejte se i Vy a pojďte si s námi hrát .... Již popáté v Pardubicích.

... více

Domovher.cz – Svět zábavy pod jednou střechou

Jakým způsobem tráví Vaše děti volný čas? Hrou na mobilu nebo tabletu a Vy stále nenacházíte vhodný způsob, jak je zabavit jinak?

... více

Všechny novinky

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival her a hraček pro malé i velké

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show