O O O O O O

Partneři Festivalu her a hraček pro malé i velké

Partneři

Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky

Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky

Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky Vám od roku 1993 zajišťuje lékařskou péči prostřednictvím špičkových odborníků ve vojenských i civilních zdravotnických zařízeních a lázeňských ústavech. Zaručujeme seriózní jednání s pojištěnci a lékaři. O své pojištěnce pečujeme prostřednictvím smluvní zdravotnické sítě v celé České republice. Nabízíme svým pojištěncům výhody v podobě příspěvků zaměřených především na prevenci zdraví.

Dům dětí mládeže Alfa Pardubice

Dům dětí mládeže Alfa Pardubice

Dům dětí a mládeže ALFA Pardubice-Polabiny III je střediskem volnočasových aktivit pro všechny věkové kategorie. Pracuje s dětmi předškolními a školními, mládeží a v neposlední řadě zaměřuje svoje aktivity na dospělé a seniory.

Dům dětí a mládeže Hradec Králové

Dům dětí a mládeže Hradec Králové

Dům dětí a mládeže rozvíjí svoji činnost v oblasti volnočasových aktivit. Celková kapacita dětí a mládeže v pravidelné zájmové činnosti je 3 000 osob ve 200 zájmových útvarech. V nepravidelné zájmové činnosti včetně aktivit pro dospělé je celková kapacita DDM cca 20.000 osob.

DDM Chrudim

DDM Chrudim

Dům dětí a mládeže, jenž poskytuje dětem rozvoj talentu v mnoha kreativních činnostech díky hraní her, tancování, přes letní tábory až po sportovní soutěže. 

Atrium Paláce Pardubice

Atrium Paláce Pardubice

ATRIUM PALÁCE PARDUBICE je největší nákupní centrum v regionu. Má 120 obchodních jednotek. Najdete zde většinu největších módních značek oblečení, obuvi a doplňků, služby, multikino Cinema City a kongresový sál. 

Congress Centre Pardubice

Congress Centre Pardubice

Moderní multifunkční sál se nachází ve třetím podlaží obchodního domu AFI Palace. Svým vybavením a celkovou a rozlohou je ideálním místem nejen pro konání plesů, koncertů, žánrových hudebních večerů, banketů, rautů, módních přehlídek, firemních oslav, výstav, tanečních kurzů a dalších společenských událostí, kongresů, konferencí, školení a seminářů ale i akcí menšího typu jako jsou například oslavy narozenin či svatby.&

Moudré hraní východní Čechy

Moudré hraní východní Čechy

Rozviňte své dítě již od 4 měsíců jeho života pomocí hraní!

Mediální partneři

Rádio Blaník

Rádio Blaník

Rádio Blaník je podle posledních průzkumů poslechovosti RadioProjekt opakovaně nejposlouchanější české regionální rádio s 1 257 000 posluchači týdně.

Hrajeme.cz

Hrajeme.cz

Nezávislý portál o moderních společenských hrách pro děti i dospělé. Zaměřuje se na hry vydávané a dostupné v ČR. Přináší recenze her, představení novinek, soutěže, videa, akce. Pomůže vám s výběrem správné hry právě pro vás.

Výlety a zábava s dětmi

Výlety a zábava s dětmi

Internetový portál pro rodiny s dětmi nabízí tipy kam vyrazit s dětmi: pěší i cyklistické výlety se zobrazením trasy na mapě a fotogalerií – trasy vhodné pro kočárky i cyklovozíky, dále muzea a výstavy pro děti, zábavní centra, dětská hřiště, dětské herny a koutky a mnoho dalších zajímavostí.

RODINA

RODINA

Každodeník o dětech a rodičích. Články lékařů a psychologů, kalendář akcí, rodinný katalog. Emailový průvodce rodičů od početí do 6ti let věku. A především diskuze, kde si rodiče vyměňují názory, zkušenosti, rady a nápady z výchovy jejich dětí."

Dráček

Dráček

Dráček je nápaditý časopis pro chytré děti.

Klukovský sen

Klukovský sen

Výstava modelů autíček  z let 1955 – 1985 ze sbírky pana Václava Blažka je umístěna  v domě čp.146  v Rokytně (bývalá  hospoda u autobusové zastávky) .
Součástí výstavy je i expozice panenek a obrazů paní Marie Fouskové.
Otevřeno je od  pondělí do  neděle od 10 do 16 hodin.
 

Ententýky

Ententýky

Ententýky.cz je informační portál pro aktivní rodiče a jejich děti. Naleznete zde denně aktualizovaný kalendář akcí pro rodiny s dětmi po celé ČR, tipy na výlety a cyklostezky vhodné pro děti, seznam ubytovacích zařízení, kde mají děti rádi, přehled kaváren a restaurací s dětským koutkem, tipy na místa, kde oslavit dětské narozeniny, informace o knihách a hudbě pro děti. Nechybí ani výtvarné nápady na domácí tvoření, pohádky na dobrou noc.

Hry a hlavolamy

Hry a hlavolamy

Netradiční program – HRY A HLAVOLAMY – realizujeme pod záštitou největšího sběratele hlavolamů u nás, zakladatele Mensa ČR, rekreačního matematika a znalce deskových her RNDr. Jaroslava Flejberka. Výběr z jeho sbírky hlavolamů je součástí naší programové nabídky, kterou můžete využít právě na Vaší akci.

Chrudimka

Chrudimka

Kulturní a informační portál Chrudimka.cz přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu, životního prostředí, neziskového sektoru a dění ve východních Čechách, zejména pak v Pardubickém kraji. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci. Informuje o akcích, které by neměly uniknout pozornosti a v neposlední řadě je organizátorem řady volnočasových aktivit pro děti, mládež a rodiny s dětmi.

Pardubice Živě

Pardubice Živě

Informační portál o všem, co se děje v Pardubicích! S Pardubice Živě Vám již neunikne žádná akce...

Hradec Králové Živě

Hradec Králové Živě

Informační portál na facebooku, kde najdete všechny aktuální akce, které se konají v Hradci Králové!

Pardubický svět

Pardubický svět

S Pardubickým světem se dozvíte vše o městě Pardubice, od nejaktuálnějších zpráv až po denní menu restaurací s velmi chutnou kuchyní. 

ORIN

ORIN

ORIN jsou regionální inzertní noviny pro oblast ÚSTECKOORLICKA, RYCHNOVSKA, NÁCHODSKA a přilehlé oblasti Hradecka a Svitavska.
Vycházejí již 25 let, v současnosti v nákladu 92.000 kusů jako barevný měsíčník ve formátu novinového čtyřlistu. Nové logo (z roku 2010) je zároveň i www adresou:

město Hlinsko

město Hlinsko

Město Hlinsko skýtá krásnou lidovou architekturu a památkovou rezervaci Betlém, je zajímavé na pohled a má bohatý kulturní program plný lákavých akcí. 

OKOLO HRADCE

OKOLO HRADCE

OKOLOHRADCE jsou regionální inzertní noviny pro oblast nejbližší okolí Hradce Králové (Třebechovicko, Nechanicko, Opatovicko, Smiřicko + hradecké firmy).
Vycházejí již šestým rokem spolu s novinami ORIN, v nákladu 25.000 kusů jako barevný měsíčník ve formátu novinového čtyřlistu. www.okolohradce.eu

Nadační fond Albert

Nadační fond Albert

Nadační fond Albert byl zřízen za účelem podpory zdravého životního stylu dětí i jejich rodičů a podpory vzdělávání, integrace a rozvoje dětí ze sociálně znevýhodněných skupin. Toto poslání je naplňováno prostřednictvím pravidelného grantování a realizací vlastních projektů. Od roku 2004 provozuje značka Albert celorepublikový vzdělávací program zaměřený na správnou výživu Zdravá 5.

 

Zdravá pětka

Zdravá pětka

Zdravá 5 je unikátní celorepublikový vzdělávací program pro základní i mateřské školy. Je zaměřen na zdravý životní styl, především v oblasti správného stravování. Lektoři Zdravé 5 seznamují žáky v rámci dvouhodinového bloku zábavnou a interaktivní formou se zásadami správného stravování. 

Město perníku

Město perníku

Informační a zpravodajský portál pro Pardubice a okolí.

Muzeum autíček

Muzeum autíček

Navštivte unikátní muzeum autíček a starých hraček na zámku v Přísece u Jihlavy. Expozice obsahující téměř 10 000 exponátů vyrobených v letech 1910 – 1991 a současně i modely vyrobené spol. Abrex. V areálu zámku se nachází také kavárna, kde si můžete odpočinout, občerstvit nebo zakoupit model, který Vám po čase návštěvu tohoto jedinečného muzea připomene.

Malý dobrodruh

Malý dobrodruh

Dovolená s dětmi na tisíc způsobů, čerstvé tipy na výlety, divoké reportáže i doporučení tzv. baby friendly hotelů a restaurací, odborné rady, jak děti i vás obléct a vybavit na cesty do přírody i světových metropolí - to vše najdete na portále www.malydobrodruh.cz. 

DĚTI SPORTU, z.s.

DĚTI SPORTU, z.s.

DĚTI SPORTU, z.s.

Jsme zapsaný spolek pod jménem Děti sportu, z. s., působíme v oblasti neziskového sektoru.

Hlavním účelem a náplní spolku je podpora zdravého vývoje dětí a mládeže, zdravý životní styl, podpora vhodného trávení volného času mládeže a rozvoj volnočasových aktivit. 

Aqua Centrum Pardubice

Aqua Centrum Pardubice

Přijměte pozvání do AQUACENTRA, které každoročně přivítá okolo 450.000 návštěvníků. Své si u nás najde opravdu každý. Ať už si vybere moderní 50m bazén nebo zónu aqua s 10 atrakcemi pro všechny věkové kategorie.

Východočech.cz

Východočech.cz

Východní Čechy - Kraj, který žije!

Česká hračka

Česká hračka

Česká hračka je jediný tuzemský informační portál, který nabízí přehlednou a ucelenou prezentaci českých výrobců hraček, her, vybavení heren, dětských koutků a dalšího příslušenství. Zároveň poskytujeme adresné poradenství a právní pomoc. Usilujeme o to, abychom se stali cenným zdrojem informací pro výrobce, zájemce o regionální produkty a zákazníky z řad veřejnosti i institucí.

Muzeum loutkářských kultur

Muzeum loutkářských kultur

Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi, založené roku 1972, to je nádherný renesanční dům v historickém centru města zasvěcený českým i světovým loutkářům a jejich umění. Nechybí Spejbl a Hurvínek, tvorba Jiřího Trnky nebo Josefa Váchala. V zahraniční části expozice jsou k vidění stínové loutky z Indonésie, výběr loutek z Indie, Japonska, Číny nebo Barmy a také vietnamská vodní loutka. 

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

Festival her a hraček pro malé i velké

zobrazit menu
 
zavřít

Chcete poslat aktuální informace a program festivalu?

1 měsíc a 1 týden před konáním festivalu Vám do emailu zašleme podrobnosti.
Odeslat

Váš email je u nás v bezpečí, nebude předán 3. osobám, ani 3. stranám.

show